O nas O nas

Kielce wczoraj dziś jutro jest magazynem ukazującym się kwartalnie, w czterech edycjach: Wiosna, Lato, Jesień , Zima. Jest to pismo o charakterze informacyjno-promocyjnym. Artykuły edytowane są w języku polskim i angielskim ( lub innym według potrzeb). Podejmuje problematykę gospodarczą Kielc i regionu, pokazuje dokonania oraz możliwości dalszego rozwoju. Prezentuje firmy, istotne z punktu widzenia gospodarki nie tylko lokalnej. Współpracujemy zarówno z Prezydentem Miasta Kielce jak i Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego. Magazyn jest obecny na rynku mediów od 2000 roku.
„Świętokrzyskie wczoraj dziś jutro” jest magazynem, który wydawany jest okazjonalnie, bez określania częstotliwości, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Poza problematyką gospodarczą magazyn prezentuje walory turystyczne i rekreacyjne Świętokrzyskiego.
Przyjmujemy zlecenia na inne publikacje, wykonanie reklam oraz produktów związanych z reklamą. Współpracujemy z najlepszymi grafikami i fotografikami, gwarantujemy wysoką jakość naszych prac, dotrzymujemy terminów realizacji.
 

Maria Malinowska

   O nas Gdzie nas znajdziecie

Gdzie nas znajdziecie?

Distributed free in Business centres in Kielce (Kielce Trade Fairs);
Major hotels in Kielce (Uroczysko, Best Western, Echo, Leśny Dwór, Pod Złotą Różą, Qubus, Kameralny, Kongresowy, Tęczowy Młyn, Ibis, Binkowski, Odyssey);
Tourist information offices: Staropolska Chamber of Commerce & Industry, Świętokrzyskie Regional Development Agency; Banks;
Świętokrzyskie Province Office, The Jan Kochanowski University, Kielce University of Technology.
 

   O nas Kontakt

Kontakt
 • Redaktor naczelna
  Maria Malinowska,
  tel. 601 466 408
  e-mail:
  mariamal@op.pl
  redakcja@magazynkielce.pl

   
 • Redaguje zespół
  Adres redakcji:
  Drukarnia Duet
  ul. Górna 11a
  25-415 Kielce
   

 

   Aktualności Aktualności

Europejska piłka w Kielcach Europejska piłka w Kielcach

 

Mistrzostwa Europy UEFA EURO U 21 w piłce nożnej rozgrywane były od 16 do 30 czerwca na sześciu polskich stadionach. Kielce były jednym z miast-gospodarzy mistrzostw, podczas których zmierzyły się reprezentacje piłkarzy w wieku do 21 lat.

Na Kolporter Arenie rozegrano trzy mecze: Szwecja-Anglia, Słowacja-Anglia i Polska-Anglia. W tym czasie w Kielcach odbywały się nie tylko treningi i mecze; dla mieszkańców oraz gości przygotowano również imprezy artystyczne. Nie zawiedli kibice, szczególnie widoczni byli Szwedzi, których przyjechało prawie cztery tysiące.

Z okazji meczu Szwecja-Anglia prezydent Kielc Wojciech Lubawski był gospodarzem spotkania z udziałem pierwszego wiceprezydenta UEFA - Karla-Erika Nilssona. W jego trakcie gospodarze miasta i regionu przedstawili potencjał sportowy Kielc i województwa świętokrzyskiego, podkreślając znaczenie sportu dla rozwoju lokalnego i regionalnego. Zadeklarowali także gotowość goszczenia kolejnych ważnych europejskich wydarzeń piłkarskich.

Miasto w maksymalny sposób starało się wykorzystać rolę gospodarza Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska do celów promocyjnych. Jedną ze ścieżek komunikacji były relacje z dziennikarzami - akredytowani korespondenci otrzymali zestawy upominkowo-promocyjne „Created in Kielce”, przygotowane wspólnie przez urząd miasta oraz firmę INVEX REMEDIES. Do zestawów dołączono również „Przewodniki po Kielcach” w angielskiej wersji językowej, opracowane i wydane przez kieleckie wydawnictwo „JEDNOŚĆ”.


 

Europejska piłka w Kielcach Powrót do listy artykułów